پارک ملی خا او سوک در تایلند

به گزارش وبلاگ آژانس مسافرتی، پارک ملی خا او سوک (khao sok national park)، یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی کشور تایلند برای ماجراجویی است. این پارک جنگلی از کوه‌ها و صخره‌های آهکی، غار، دریاچه و دره‌های حیرت‌انگیز تشکیل شده است.

پارک ملی خا او سوک در تایلند

پارک ملی خا او سوک تایلند به خاطر وجود گونه‌های متنوع جانوری در لیست بهترین جاذبه‌های گردشگری کشور تایلند قرار گرفته است. این پارک یکی از پرطرفدارترین جاذبه‌های کشور تایلند برای بازدید می‌باشد.

این پارک از قدیمی‌ترین جنگل‌های دنیا است که هر شخصی برای اولین بار این منطقه را مشاهده نمایید آن را مانند تابلو نقاشی فرض خواهید کرد چرا که این منطقه بسیار رویایی است و مناظری حیرت‌انگیز دارد. برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی این کشور به شما توصیه می‌کنیم که به تور تایلند ارزان ملحق شوید.

این پارک 769 کیلومتر مساحت داشته و دارای صخره‌هایی به ارتفاع 400 متر است و کوه‌هایی دارد که ارتفاع آن‌ها به 960 متر هم می‌رسد. همچنین یک دریاچه نیز زیبا در پشت این سد قرار گرفته است.

این سد بیست و پنج سال پیش ساخته شده است. سفر در پارک ملی خا او سوک با قایق سواری، کوه نوردی، فیل سواری و ده‌ها جاذبه دیگر همراه است. کسانی که عاشق ماجراجویی در جنگل هستند و علاقه دارند که مناطق استوایی سفر کنند این مکان بهترین نقطه روی دنیا برای شما است چرا که شما در این مکان واقعا در دل یک جنگل طبیعی قرار خواهید داشت.

به "پارک ملی خا او سوک در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک ملی خا او سوک در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید