سیام پارک سیتی بانکوک

به گزارش وبلاگ آژانس مسافرتی، سیام پارک سیتی (Siam Park City)، یکی از بهترین جاذبه‌های تفریحی کشور تایلند برای بازدید است. این پارک تفریحی در منطقه خان نا یائو بانکوک در سال 1980 ساخته شده است که در این مقاله به معرفی آن پرداخته‌ایم.

سیام پارک سیتی بانکوک

سیام پارک سیتی دارای پارک آبی می‌باشد که در جنوب شرقی آسیا بی همتاست و بزرگترین استخر آبی با امواج و گرداب مصنوعی و مرتفع‌ترین سرسره آبی در جهان در این پارک ساخته شده که استخر موج آن با 13600 متر مربع مساحت در کتاب ثبت رکورد های گینس ثبت شده است.

از سواری های پر طرفدار سیام پارک بانکوک می توان به گرداب (Vortex) با 765 متر طول و 5 حلقه با قطرهای مختلف که در آسیا اولین می باشد و قطره غول پیکر Giant Drop، سقوط آزاد از ارتفاع 75 متری اشاره کرد. همچنین این مجموعه دارای یک برج بلند به ارتفاع 100 متر است که بازدیدکنندگان می‌توانند از بالای آن نمایی از شهر را تماشا کنند.

سالانه بیش از دو میلیون نفر مراجعه کننده از سراسر جهان دارد و با مساحتی حدود 120 هکتار دارای 3 بخش اصلی پارک آبی، پارک تفریحی و تم پارک می باشد که قسمت تفریحی سیام پارک تایلند با 30 سواری هیجان انگیز خود به 4 بخش دنیای فانتزی، جهان خانواده و جهان کوچک تقسیم می‌گردد که به شما توصیه می‌کنیم در تور بانکوک به بازدید آن بروید.

برخی از قسمت های این مجموعه مانند ساحل دریا شبیه سازی شده است. در کنار این مجموعه بی همتا، آبشارها و صخره هایی نیز تعبیه شده اند که بر جذابیت پارک می افزایند و از بخش های دیگر سیام پارک سیتی بانکوک می توان به کلوب آب درمانی و ماساژ اشاره نمود.

به "سیام پارک سیتی بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیام پارک سیتی بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید