جاذبه های کرابی

در تور کرابی با یکی از زیباترین و توریستی‌ترین شهرهای کشور تایلند آشنا خواهید شد. استان کرابی روی خط ساحلی دریای آندامان قرار دارد و هنوز هم یکی از جذابیت‌های اصلی آن، طبیعت نسبتا بکر و دست نخورده‌ آن می‌باشد.

جاذبه های کرابی

خلیج مایا (Maya Bay) کرابی

یکی از زیباترین جاذبه‌هایی که در تور کرابی باید به سراغ آن بروید، خلیج مایا است. خلیج مایا پس از اینکه بخش‌هایی از فیلم The Beach با بازی لئوناردو دی کاپریو در آن فیلمبرداری شد، به سرعت در سراسر جهان به شهرت رسید. این خلیج درون جزایر شش‌گانه‌ی فی فی قرار دارد. صخره‌های مرتفعی با ارتفاع 100 متر اطراف این خلیج را احاطه کرده است.

کوه پان یی کرابی

کوه پان‌یی یکی از برترین جاذبه‌های تور کرابی برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. جزیره‌ سنگ آهکی که روستای شناور ماهیگیری مسلمانان در آن قرار گرفته است. این روستا یک مسجد و یک مدرسه هم دارد و حدود 100 خانواده در آن زندگی می‌کنند که از طریق ماهیگیری به زندگی خود می‌پردازند.

ساحل فرا نانگ کرابی

ساحل فرا نانگ، بخشی کوچک از یک شبه جزیره می‌باشد که در بین گردشگران شهر کرابی و آ او نانگ قرار گرفته است. این ساحل یکی از زیباترین سواحل تمام تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. گرچه خط ساحلی کوتاهی داشته، اما زیبایی آن بی‌نظیر است. صخره‌های اطراف ساحل در میان صخره‌نوردان از جذابیت زیادی برخوردار است، بنابراین حتی اگر خودتان این کار را انجام ندهید، باز هم تماشای آن‌ها خالی از لطف نیست. در انتهای جنوبی ساحل یک صخره‌ی سنگ آهکی غول پیکر وجود دارد که خود شامل یک غار، مشهور به غار شاهزاده می‌باشد.

خلیج فانگ انگا (Phang Nga Bay) کرابی

اغلب تصاویر نمادینی که از جزایر سنگ آهکی و آب‌های فیروزه‌ای تایلند در کارت پستال‌ها مشاهده می‌کنید در خلیج دوست‌داشتنی فانگ انگا به ثبت رسیده‌ است. این خلیج یکی از تماشایی‌ترین نقاط ساحلی تایلند را تشکیل می‌دهد که دیدن آن بر هر گردشگری واجب می‌باشد.

به "جاذبه های کرابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های کرابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید